Email Marketing

Email Pazarlama

Hedef kitlenizine ait  yeni müşterilere verimli ve etkin bir şekilde arttırmak için ürün ve hizmetlerinizin reklamını yapmaya yardımcı olacak özel pazarlama kampanyaları hazırlıyoruz.

Email marketing provides an effective connection with your targeted audience and gives you the best return on investment. Reach out to your current and potential customers and keep them updated on your company’s latest deals and news.

Marketers agree that email is a key to business, especially for ROI and developing long-lasting profitable relationships. A personalized, segmented and targeted email marketing campaign is important for brand awareness and drive conversions.

Our experts use tools, strategy, implementation and result tracking in order to achieve the best possible brand engagement.
We can take care of your complete email marketing strategy from template design to tracking and reporting.

En İyi E-Posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz, tanımlanan hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, satışlarınızın ve karlılığınızın önemli ölçüde değişmesine neden olacak şekilde e-posta pazarlama kampanyanızı yönetmek üzere kitlenizle iletişim kurmak için bir e-posta şablonu tasarlama konusunda uzmandır.

E-posta Şablonu Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz  e-postayla geri dönüşü artırır. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı hayata geçirir ve markanızla hedef kitle katılımını artıracaktır.

İzleme ve Raporlama

E-postalarınızda sitenize tıklayan, tıkladıkları ve kimlerin dönüşüm sağladığı gibi kampanyanızın temel özellikleri hakkında ayrıntılı raporlar alın.

Tek tek uyarlanmış içerikten başlayarak uçtan uca e-posta kampanyasına ve program yönetimine kadar her şeyi hallederiz.

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izleme özelliklerini bir araya getiriyor.

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Müşteri Yorumları

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).