Mobile Marketing Services

Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar daha da güçleniyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli olarak artıyor ve PC kullanıcılarından çok daha fazla, bu yüzden bu kanalın izleyicisine ulaşma olanağı ihmal edilmemelidir. Mobil pazarlama, her zaman, her yerde hedef kitleye ulaşma imkânı veren bir mobil ekranda kolayca gözden kaçırabilen standart afiş reklamın ötesine geçen daha güçlü kullanıcı deneyimleri yaratır.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşim kurmak için geniş bir fırsat yelpazesi sunmaktadır. Bugün, yalnızca yaş, cinsiyet ve konuma değil, ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere, belirli bir kitle profiline göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz .

Web siteleri geliştiren uzmanlarımız, uygulama hizmetlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama profesyoneli ekibi olarak, strateji belirleme, kitleyi profilleme, kampanya tasarımı ve geliştirmeden raporlamaya kadar tüm mobil kampanyalarınızı yönetebiliriz.

İş gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış mobil pazarlama stratejinize yönelik bir ısmarlama analizini sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatı kaçırmayın - go mobile!

Mobile First Design

We ensure a great browsing experience for all users with focused efforts on mobile and desktop.

Doğru Hedefleme

Mobil pazarlamanın işletme başarısı için potansiyelini biliyoruz, bu nedenle mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanmaktadır.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları bütünleştiren çapraz kanal yaklaşımı kullanıyoruz.

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrim içi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Müşteri Yorumları

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).