Web Design Services

Yurtdışı Satış Hizmetleri

Yurtdışı satışlarınızı arttıracak tüm çalışmalarınız için size destek verebilir, sizin adınıza satış yapabiliriz.

Hedef pazarınıza yönelik yaptığımız çalışmalar sonucu gelen talepleri, dil bilen satış temsilcimiz ile karşılıyor, gerekli bilgileri vererek talebi satışa çeviriyoruz. Müşteri ile satış sürecinde ve satıştan sonra iletişime devam ediyor, memnun kalmasını sağlıyoruz.

1.Aşama: Belirlenen dilde firmanın ürünlerini potansiyel müşterilere ulaştıracak çalışmalar yapılır. Bunlar o dilde yapılacak olan, anahtar kelimelerde site ve videoların üst sıralarda çıkarılması, e-mail marketing, banner reklamcılığı vs. çalışmaları olabilir. Bu çalışmalar ile müşteriye ürün bilgileri ulaştırılır. Bunun sonucunda potansiye müşteri ürün hakkında bilgi talebinde bulunur.

2. Aşama: Ürün hakkında bilgi talebinde bulunan müşteri ile iletişime geçilerek, gerekli ürün ve fiyat bilgisi iletilir. Ürünün avantajları, firmanın güvenilirliği  müşteriye anlatılır ve gerekli görüşmeler yapılarak, müşteri satışa yönlendirilir. Bu süreçte müşteri ile ilk iletişim sağlandığı aşamadan son satış anına yada görüşmelerin olumsuz sonuçlanma sürecine kadar müşteri ile yapılan görüşmeler kayıt altına alınır ve online müşteri takip sistemimiz ile görüşmeler takip edilir. 

3. Aşama: Müşteri ile yapılan görüşmeler sonucunda müşteri satışa ikna edildiği takdirde, müşterinin firmayı ziyarete gelmesi, görüşmelerin yapılması, görüşmeler sonucunda sözleşme imzalanması ve gerekli ödemelerin alınması ile işlemler gerçekleştirilir. Ayrıca ürünün teslim edilmesi ve satış sonrası işlemlerde yine satış temsilcimiz müşteri ile diyaloğa devam eder ve gerekli görüşmeleri yürütür. Bu üç aşama sonunda memnun müşterilere sahip olmuş olursunuz.

Sizde karşılıksız çıkan çeklerden yıldınız mı ? Yada uzun taksitli satışlardan. Yurt içi piyasasındaki yoğun rekabet ve dar hacim sizinde belinizi büküyorsa en iyi alternatif her zaman yurt dışı pazarıdır. Nakit ödeme, yüksek kar marjları ve cazip pazar seçenekleriyle sizde satışlarınızı arttırın ve kara geçin. 

Bunun için tek yapmanız gereken şey, ürünlerinizin potansiyel müşteri talepleriyle buluşmasını sağlayacak bu çalışmalarımızdan faydalanmak. Böylece ürünlerinizi daha yüksek karlarla nakit olarak yurt dışına satabilir, şirketinizi büyütebilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

A module broke
A module broke

Biz bu konuda kendimize güveniyoruz,  şirketinizin havasının değişeceğini biliyoruz. Bize talebinizi gönderin ve size geri dönüş yapalım. Yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verelim ve referanslarımızı sunalım. Belki de herşeyi değiştirecek olan şey bir tık uzağınızdadır.

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).